Logo UE
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.”
Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Celem operacji jest sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji.
Przewidywany wynik operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.
Instytucja Zarządzająca- Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Logo PROW
Zamknij wyszukiwarkę
Cieszyńska Kraina
43-430 Skoczów ul. Mickiewicza 9
tel./fax 33 487 49 42
Godziny pracy biura: Pn-Pt: 7.30 - 15.30

Członkowie LGD

Członkowie honorowi:

1. Sylwia Cieślar

Członkowie zwyczajni:

1. Andrzej Chrapek
2. Bank Spółdzielczy  w Cieszynie oddział Hażlach
3. Bodak Jarosław
4. Byrt Katarzyna
5. Chmielewski Włodzimierz
6. Chwastek Karol
7. Ciuruś Dorota
8. Donocik Barbara
9. Gmina Brenna
10. Gmina Chybie
11. Gmina Dębowiec
12. Gmina Goleszów
13. Gmina Hażlach
14. Gmina Istebna
15. Gmina Skoczów
16. Gmina Strumień
17. Gmina Zebrzydowice
18. Holeksa Rudolf
19. Jankowska Monika
20. Konieczny Franciszek
21. Lipowczan Karol
22. Ludowy Klub Sportowy „BŁYSKAWICA”
23. LUPRO  Krzysztof Lutczyn
24. P.H.U Marchlewicz Rafał
25. Miasto Szczyrk
26. Miasto Ustroń
27. Miasto Wisła
28. Międzyszkolny Klub Sportowy  ISTEBNA
29. Ochotnicza Straż Pożarna w Kończycach Wielkich
30. Olga Stuchlik
31. OSP Kozakowice
32. OSP Szczyrk
33. P.P-H. HARO sp.z o.o.
34. Instalatorstwo Elektryczne Piotr Gburek
35. Polok Józef
36. Polski Klub Ekologiczny Koło w Skoczowie
37. Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Goleszowie
38. Romańska Halina
39. SKI-FOREST  Krzysztof Byrt
40. Słowik Urszula
41. Sojka Wanda
42. Spandel Stanisław 
43. Stowarzyszenie Miłośników Drogomyśla "DROGA MYŚL"
44. Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Cieszyńskiej
45. Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Rudnik w Rudniku
46. Stowarzyszenie OSP Kończyce Małe
47. Stowarzyszenie Panorama Sztuki Chrześcijan „MUSICA SACRA”
48. Stowarzyszenie Rozwoju „INTEGRACJA”
49. Stowarzyszenie Rybackie "ŻABI KRAJ"
50. Strządała Jacek
51. Strządała Radosław
52. Szalbot Jerzy
53. Szarek Iwona
54. Szczyrkowska Izba Gospodarcza
55. Szopa Anna
56. Tatka Wojciech
57. Towarzystwo Miłośników Brennej i Górek „JODŁA”
58. Towarzystwo Miłośników Zarzecza w Zarzeczu
59. Uczniowski Klub Sportowy „DĘBOWIANKA”
60. Wardas Mirosław
61. Wiślańska Organizacja Turystyczna
62. Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki Państwowego Instytutu Badawczego Grodziec Śląski Sp. z o.o.
63. Żaba Jacek

 

LGD-POWER
Bank Spółdzielczy
Informacje dotyczące projektów i działań do czerwca 2015 r.
Wypełnij ankietę
facebook