„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.”
Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Celem operacji jest sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji.
Przewidywany wynik operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.
Instytucja Zarządzająca- Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

CZŁONKOWIE LGD « Powrót


1. Andrzej Chrapek

2. Bank Spółdzielczy  w Cieszynie oddział Hażlach

3. Bodak Jarosław

4. Byrt Katarzyna

5. Chmielewski Włodzimierz

6. Chwastek Karol

7. Ciuruś Dorota

8. Donocik Barbara

9. Gmina Brenna

10. Gmina Chybie

11. Gmina Dębowiec

12. Gmina Goleszów

13. Gmina Hażlach

14. Gmina Istebna

15. Gmina Skoczów

16. Gmina Strumień

17. Gmina Zebrzydowice

18. Holeksa Rudolf

19. Jankowska Monika

20. Konieczny Franciszek

21. Lipowczan Karol

22. Ludowy Klub Sportowy „BŁYSKAWICA”

23. MAGO Nieruchomości Agnieszka Gorgosz

24. P.H.U Marchlewicz Rafał

25. Miasto Szczyrk

26. Miasto Ustroń

27. Miasto Wisła

28. Międzyszkolny Klub Sportowy  ISTEBNA

29. Ochotnicza Straż Pożarna w Kończycach Wielkich

30. Olga Stuchlik

31. OSP Kozakowice

32. OSP Szczyrk

33. P.P-H. HARO sp.z o.o.

34. Instalatorstwo Elektryczne Piotr Gburek

35. Polok Józef

36. Polski Klub Ekologiczny Koło w Skoczowie

37. Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Goleszowie

38. Romańska Halina

39. SKI-FOREST  Krzysztof Byrt

40. Słowik Urszula

41. Sojka Wanda

42. Spandel Stanisław 

43.Stowarzyszenie Miłośników Drogomyśla "DROGA MYŚL"

44. Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Cieszyńskiej

45. Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Rudnik w Rudniku

46. Stowarzyszenie OSP Kończyce Małe

47. Stowarzyszenie Panorama Sztuki Chrześcijan „MUSICA SACRA”

48. Stowarzyszenie Rozwoju „INTEGRACJA”

49. Stowarzyszenie Rybackie "ŻABI KRAJ"

50. Strządała Jacek

51. Strządała Radosław

52. Szalbot Jerzy

53. Szarek Iwona

54. Szczyrkowska Izba Gospodarcza

55. Szopa Anna

56. Tatka Wojciech

57. Towarzystwo Miłośników Brennej i Górek „JODŁA”

58. Towarzystwo Miłośników Zarzecza w Zarzeczu

59. Uczniowski Klub Sportowy „DĘBOWIANKA”

60. Wardas Mirosław

61. Wiślańska Organizacja Turystyczna

62. Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki Państwowego Instytutu Badawczego Grodziec Śląski Sp. z o.o.

63. Żaba Jacek

OBSZAR DZIAŁANIA

mapka_pointer Cieszyńska Kraina Brenna Goleszów Dębowiec Skoczów Hażlach Zebrzydowice Strumień Chybie Ustroń Wisła Istebna Szczyrk

Statystyka

Wszystkich odwiedzin: 1009796
Dzisiaj: 750
W tym tygodniu: 3902
W miesiącu: 19332