Wypełnij ankietę

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.”
Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Celem operacji jest sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji.
Przewidywany wynik operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.
Instytucja Zarządzająca- Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

AKTUALNOŚCI « Powrót


Wzory wniosków już dostępne

2016-08-03 08:20

Informujemy, iż udostępniono wzory wniosków oraz umów niezbędnych do uruchomienia naborów wniosków o udzielenie wsparcia w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”. Dokumenty są dostępne na naszej stronie w zakładce: Lokalna Grupa Działania, podzakładka: Wnioski lub pod linkiem http://cieszynskakraina.pl/lgd/wnioski.html

                   Zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją!

Likwidacja niskiej emisji

2016-07-15 10:00

 

 

Zachęcamy Państwa do zapoznania się i skorzystania z Programu „Dofinansowania zadań realizowanych przez mieszkańców województwa śląskiego na rzecz ograniczenia niskiej emisji”. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach rozpoczął w lipcu br. pilotażowy program. więcej »

Partnerzy poszukiwani!!!

2016-07-12 11:20

W związku z konkursem ogłoszonym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach w ramach Działanie 7.1 Aktywne formy przeciwdziałania bezrobociu, Poddziałanie 7.1.2 Poprawa zdolności do zatrudnienia osób poszukujących pracy i pozostających bez pracy na obszarach rewitalizowanych – RIT Subregionu Południowego Województwa Śląskiego zapraszamy do współpracy z Lokalną Grupą Działania „Cieszyńska Kraina” przedsiębiorców planujących tworzenie miejsc pracy związane uprzednio z konieczności przeszkolenia potencjalnych pracowników. 

Szczegóły konkursu poniżej oraz na http://rpo.slaskie.pl/lsi/nabor/83.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu:

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Cieszyńska Kraina”

Ul. Mickiewicza 9

43-430 Skoczów

Tel.: 033 487 49 42

Konkurs fotograficzny "Wieś Województwa Ślaskiego okiem obiektywu"

2016-07-11 12:53

Zarząd Województwa Śląskiego ogłosił Konkurs fotograficzny pt. „Wieś Województwa Śląskiego okiem obiektywu”

Celem konkursu jest promowanie walorów kulturowych i przyrodniczych śląskiej wsi oraz „dobrych praktyk” służących zrównoważonemu rozwojowi obszarów wiejskich. więcej »

BGK - konkurs grantowy "Na dobry początek!"

2016-06-23 08:54


Rusza 9. edycja konkursu grantowego „Na dobry początek!”, którego organizatorem jest Fundacja BGK. Do 12 wrzesnia br., o dotacje mogą ubiegać się fundacje, stowarzyszenia, biblioteki publiczne oraz ośrodki kultury, sportu i rekreacji z siedzibą na terenach wiejskich lub w miejscowościach do 20 tys. mieszkańców.

 więcej »

Mapa projektów LEADER
PROW 2014-2020

mapka_pointer Cieszyńska Kraina Brenna Goleszów Dębowiec Skoczów Hażlach Zebrzydowice Strumień Chybie Ustroń Wisła Istebna Szczyrk


Mapa projektów LEADER
PROW 2007-2013

old_mapka_pointer Cieszyńska Kraina Brenna Goleszów Dębowiec Skoczów Hażlach Zebrzydowice Strumień Chybie

Statystyka

Wszystkich odwiedzin: 879382
Dzisiaj: 1915
W tym tygodniu: 7290
W miesiącu: 23692