Wypełnij ankietę

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.”
Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Celem operacji jest sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji.
Przewidywany wynik operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.
Instytucja Zarządzająca- Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

AKTUALNOŚCI « Powrót


APLIKACJA MOBILNA "CIESZYŃSKA KRAINA na tropie"

2017-01-17 11:36

Już jest dostępna aktualizacja mobilnego przewodnika na smartphony  "CIESZYŃSKA KRAINA na tropie". Dzięki niemu zwiedzanie terenów cieszyńskiej krainy stanie się jeszcze bardziej ciekawe i przyjemne.

Aplikacja swoim zasięgiem obejmuje teren 12 gmin: Brenna, Chybie, Dębowiec, Goleszów, Hażlach, Istebna, Skoczów, Strumień, Szczyrk, Ustroń, Wisła i Zebrzydowice. Oprócz informacji o zabytkach i ciekawych obiektach posiada możliwość geolokalizacji, dzięki której można uzyskać informację o swoim położeniu i w łatwiejszy sposób przemierzyć wybrany szlak lub odnaleźć dany obiekt. Mobilny przewodnik posiada także moduł wydarzenia z możliwościa dodania tych najciekawszych do planera. Dzięki temu użytkownik jest na bieżąco z tym, co dzieje sie w okolicy. Zakładka Questy pozwala połączyć formę aktywnego zwiedzania z rozwiązywaniem różnych zagadek, dzięki którym można zleźć się w danym położeniu. Aplikacja posiada także skaner kodów QR, opcję share'owania i moduł dojazdu. Może działać w trybie offline a podłączenie z Internetem jest konieczne tylko w momencie dokonywania aktualizacji czy wyznaczania trasy.

Aplikacja dziala na systemach IOS, Windows Phone i Android i można ją pobrać na swój smartphon.

 

  
« powrót

Mapa projektów LEADER
PROW 2014-2020

mapka_pointer Cieszyńska Kraina Brenna Goleszów Dębowiec Skoczów Hażlach Zebrzydowice Strumień Chybie Ustroń Wisła Istebna Szczyrk


Mapa projektów LEADER
PROW 2007-2013

old_mapka_pointer Cieszyńska Kraina Brenna Goleszów Dębowiec Skoczów Hażlach Zebrzydowice Strumień Chybie

Statystyka

Wszystkich odwiedzin: 1061903
Dzisiaj: 698
W tym tygodniu: 4569
W miesiącu: 18389